Şirket E-Postası Nasıl Alınır? Güncel 2021 - wpguney.com
Şirket E-Postası Nasıl Alınır

Şirket E-Postası Nasıl Alınır

Şirket e maili almanız için bir domain(alan adına ihtiyacınız var.) Godaddy,Turhost,Bluehost vb. bir çok yerden temin edebilirsiniz. Bazı siteler alan adı yanında ücretsiz veya ücretli e mail hesabı verir, bazıların da ise domain + hosting almanız gerekiyor.

Şirket Email’i nedir?

(Kısacası Wpguney.com gibi mail adresiniz olması) (.hotmail .outlook.com vesaire değil) Şirket e postası ne işe yarar? Cidden günümüzde şirket e postası olmayan adamı dövüyorlar. Önemli programların hiç birini indiremiyorsun, programı indirmek istediğinde şirket Email’i, bir foruma kayıt olmak istersen şirket Email’i. Haksız da değiller. Bunun yanı sıra forumlarda, iş görüşmelerinde Cwniz de vb. işinize yarar. Havası bir başka oluyor.

İş Epostasının Özellikleri

Profesyonel epostanın bazı özellikleri: Gelen mesajlara otomatik mesajlar göndermesi, olası spamları engellemesi, 21 günde otomatik şifre yenilemesi, olası email ayrıcalıkları, panel yönetimi. Bana göre sırf iş e-postası için domain(wpguney.com) bile alınır. Domain almışken yanında hostingi de alın boşa gitmesin.

Hiç kod bilmeden 100 liraya web sitesi sahibi olmak istersen(domain+hosting+iş e maili) bu konuma göz atmalısın.