Admatic Reklam Kodu Ekleme Wordpress - wpguney.com

Admatic reklam kodu ekleme wordpress için öncelikle admatic sitesine girip kayıt olun.(O iş sizde ve basit zaten) Web sitenizin başvurusu 1 veya 2 gün içerisinde onay veya red alır. Ben reklam alabildiysem herkes alır. Çok emin olmamakla birlikte download sitelerine reklam vermiyorlar. Google’den çok uzun uğraşlarıma rağmen reklam alamadım ve bir sürü sıkıntılar çıktı, siz de sürekli başvuru gönderip red alıyorsanız Admatic’i deneyebilirsiniz.)

Admatic Reklam Kodu Ekleme

Admatic sitesinde 8 adet reklam mevcut ve biz 7 tanesini kullanıcaz. Mobil interstitial, Web interstitial, Scroll Ad 300×250, Imageplus, Masthead (970×250), InPage, Headline.
Sadece Pageskin (Beta)’yı şuanlık kullanmıyoruz.

Masthead Kodları

Wp-content / themes / tema adı / header.php açın ve <head> kodunun altına masthead kodlarını yapıştırın.Weight ve heighti kendinize göre ayarlayın.

Not!!! Mosthead reklamları sosyal sorumluluk reklamları olabilir. Admatic sitesinden varsayılan reklam kodlarında düzenleme yapmanız gerekebilir.

Mobil interstitial, Web interstitial, Scroll Ad 300×250, Imageplus, (4 ADET)

Wp-content / themes / tema adı / footer.php açın ve </body> üstüne tüm kodları alt alta yapıştırıp kayıt edin.

Headline Kodu

Görünüm / Bileşenler / Sidebar widget area bölümüne Özel html ekleyin ve kodunuzu yapıştırın. (kodu düzenlemeniz gerekebilir. Kod içerisinde callback istemiyorsanız yazısını kaldırın ve weight ve heighti düzenleyin. Resimdeki gibi yapın.)

InPage

Inpage, yazılarınızın arasına reklam koymayı şuanlık yapamadım. Yaptığım zaman yazıyı güncellerim ve bilen arkadaşlar varsa yorum atabilir. Admatic Reklam Kodu Ekleme WordPress

Web sitenizi hızlandırmak ve ddos saldırılarından korunmak için ücretsiz cdn edinmek isterseniz bu yazımı okumalısın.

One thought on “Admatic Reklam Kodu Ekleme WordPress”

Comments are closed.